NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Projekt unijny eAkceptacje (mobilny obieg dokumentów)

2015-11-19 15:18:21

Mobilny i elektroniczny system obiegu dokumentów
Systemy elektronicznego obiegu dokumentów zawierają wbudowane formularze (np. usługa eakceptacje) i zastępują podpisywanie zwykłych dokumentów papierowych. ELO daje pewność, że każdą rozpoczętą sprawę możemy śledzić na każdym kroku procesu (dostępna jest historia dokumentu). Żaden dokument nie zaginie, a każdy dokument, który pod natłokiem spraw nie został obsłużony we właściwym czasie, zostanie zgłoszony przez system do osób odpowiedzialnych za doskonalenie działania przedsiębiorstwa.
A co w przypadku, kiedy nie ma dostępu do firmowej sieci? Albo dużo podróżujecie?
W przypadku, gdy użytkownicy nie mają dostępu do firmowej sieci trzeba opracować inne sposoby ich informowania o wykonaniu zadania. W takich przypadkach wykorzystuje się głównie pocztę elektroniczną. Dodatkowo można myśleć o komunikacji SMS, aplikacją mobilną na smartfony oraz innymi sposobami. Opracowanie sposobów komunikowania się i akceptacji obiegu dokumentów wymaga sporych nakładów finansowych i czasu.
Usługa eakceptacje (projekt unijny)
Nowe kanały komunikowania się i obsługi obiegu dokumentów można wdrożyć samemu. Ale można też skorzystać z opracowanego systemu, który umożliwia włączenie nowych kanałów komunikowania się do istniejących systemów obiegu dokumentów w firmie. Usługa eAkceptacje została specjalnie przygotowana w celu nadania wartości dodanej do istniejących systemów.

Najważniejsze cechy są następujące:
  • obsługa dowolnego obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie.
  • integracja z systemami firmowymi (np. SAP lub inne).
  • dekretowanie zadań na różne sposoby (email, SMS, smartfon).
  • mobilna obsługa przydzielonych zadań.
System umożliwia także:
  • tworzenie własnego obiegu dokumentów lub skorzystanie z predefiniowanych (np. wnioski urlopowe).
  • wystawianie faktur.
  • obsługę płatności online.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji, która przedstawia w sposób ogólny usługę: https://www.youtube.com/watch?v=dOBZnWtFxAQ

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie, pod adresem: http://teamsoft.pl/projekt-b2b-eakceptacje-p71.html. Z poważaniem, zespół TeamSoft

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: